Kariyer Danışmanlığı Yöntemi

Page

Öncelikle gerçekten yardım edebileceğim konularda danışmanlık yapıyorum. Eğer beni aşan konularda bir desteğe gereksiniminiz varsa ben topa girmiyorum ama biliyorsam daha uygun olabilecek kişilere yönlendirme yapabiliyorum. Know-how yoksa know-who devrede.

Kariyer Danışmanlığı Hizmeti nedir önce bunu öğrenmek için lütfen önce burayı tıklayınız…

Bunu anlamak için önce özgeçmiş, kapak mektubu, kişilik envanteri gibi ilgili dosyaları bana göndermeniz gerekiyor. Bazen bunun yanında kısa bir telefon görüşmesi ile beklentileri netleştiriyorum ki sonradan herhangi bir sıkıntı çıkmasın.

Siz derdinizi anlattınız, ben gelen dosyaları inceledim. Sonra eğer anlaşırsak, önce ben çalışıyorum. Gereksiniminiz ve benim değerlendirmem doğrultusunda önerilerimi görüşme öncesi hazırlıyorum.

Tercihen J İstanbul Anadolu yakasında uygun ve sakin bir ortamda görüşmelerimizi yapabiliriz. İstanbul dışı veya bazen İstanbul içi J skype aracılığı ile de görüşmeleri yapabiliyoruz.

Görüşmenin başında tekrar beklenti netleştirmesi yapıp, gereksinimlere odaklanan bir görüşme yapıyoruz. Ortalama 1,5 saat sürüyor tek bir görüşme.

İş görüşmesi için genel öneriler versem de, bu konuya özel istekler için örneğin uygulama, ayrı bir görüşme daha uygun.

Sonra sıra sizde. Verilen ödevlere çalışıyorsunuz ve bana gönderiyorsunuz. Sonrasında son düzeltmelerle çalışmayı bitiriyoruz. Sonrasında ise tabi ki arkadaşlığımız çerçevesinde sorunuz olursa yanıtlamaya devam…

Tüm bu süreçte sizinle ilgili saptayabildiğim tüm gelişim alanlarını dile getiriyorum; blog yazmalısın, şu konuda teknik bir eğitim alman kişisel gelişimin için yararlı olabilir, bu konuda şu uzmandan görüş alman iyi olabilir v.b.

 

Artemiz Güler

 

E-posta: artemiz.guler@gmail.com

Linkedin: http://tr.linkedin.com/in/artemiz

Yahoogroups: https://groups.yahoo.com/neo/groups/RecruitmenTurkey/

Facebook: https://www.facebook.com/groups/124027604351959/

Blog: https://artemizguler.wordpress.com/

 

 

Advertisements